Adabia Project ოფიციალურად დაიწყო 2019 წლის 25 მარტს
25 მარტს, ბატონმა პრამოდმა, UAE Azabia Petroleum Company- ის (ADNOC) შესყიდვების ხელმძღვანელმა და Archirodon- ის ხარისხის ხელმძღვანელმა ბატონმა ჰოსამმა, მოინახულეს დასავლეთის დელეგაცია, რათა გამოიძიონ და ეწვივნენ Adabia- ს პროექტს.
მისტერ ლიანგ გუუუამ, Cepai Group– ის თავმჯდომარემ, საგარეო სავაჭრო ჯგუფმა მიიყვანა, რომ თბილი მისასალმებელი მიეღო მისტერ პრამოდს და მისტერ ჰოსამს და მათ დეტალურად გააცნო კომპანიის განვითარების ისტორია, ტექნიკური პრობლემების გადაჭრა ნავთობის მანქანების პროდუქტების წარმოებაში და კომპანიის ინოვაციისა და R&D შესაძლებლობის შესახებ. პროექტი და კომპანიის უნარის გადამოწმება წარმოებაში, ხარისხის კონტროლსა და დროულად მიწოდებაში.
დოკუმენტების წაკითხვის შემდეგ, წარმოების საიტის მონახულების, ხარისხის კონტროლის პროცესისა და ადგილზე კომუნიკაციის გაგების შემდეგ, ჩვენ ერთხმად დავაფასეთ Cepai Group- ის ნავთობის მანქანების წარმოების ტექნიკური სიძლიერე და მასშტაბები. მათ თქვეს, რომ მათი ვიზიტი ძალიან ნაყოფიერია, რაც არამარტო ხელს შეუწყობს ადაბის პროექტის შეუფერხებლად დასრულებას, არამედ ასევე ხელს შეუწყობს მათ შორის, ორივე მხარს უჭერს მხარს შორის. სიღრმისეული გაცვლა და კიდევ უფრო ადგენს გრძელვადიანი თანამშრომლობითი ურთიერთობა.